• Overwinningen S.V. Nieuwleusen en SC Rouveen op Tempelman toernooi

    18 aug 2026
  • S.V. Nieuwleusen heeft dinsdagavond 18 augustus de eerste wedstrijd van het Tempelmantoernooi met gewonnen 4-1 van FC Dalfsen. In de andere wedstrijd versloeg SC Rouveen FC Ommen met 1-0. Vanwege de droogte werden beide wedstrijden op kunstgras gespeeld.

    S.V. Nieuwleusen- FC Dalfsen 4-1

    Na een kwartier opende gastheer S.V. Nieuwleusen de score. Kris Tinholt kopte een hoekschop van Thomas Koobs hard binnen. In de 21e minuut verdubbelde Asse Visscher de voorsprong met een prachtige vrije trap.

    Vlak voor rust sloeg de thuisclub opnieuw toe. Na een mooie aanval rondde Asse Visscher uitstekend af en bracht hij de stand op 3-0.

    Enkele minuten na rust omspeelde Tieme Brinksma de doelman, waarna hij vanuit een lastige hoek raak schoot: 4-0. FC Dalfsen deed in de 56e minuut iets terug via Erik Bos.

    FC Ommen – SC Rouveen 0-1

    SC Rouveen was gedurende de hele wedstrijd de bovenliggende partij en zette FC Ommen flink onder druk. Uiteindelijk was het Thomas Bloemert die SC Rouveen in de 85e minuut de verdiende voorsprong bezorgde.

    Stand:

    Stand:

    1. S.V. Nieuwleusen  1-5 (4-1)
    2. SC Rouveen         1-4 (1-0)
    3. FC Dalfsen           1-1 (1-4)
    4. FC Ommen           1-0 (0-1)

    Er wordt een extra punt toegekend voor elk gemaakt doelpunt, met een maximum van 2 punten per wedstrijd

    A.s. zaterdag 22 augustus om 14:30 uur worden de volgende wedstrijden gespeeld:

    S.V. Nieuwleusen – SC Rouveen

    FC Ommen          – FC Dalfsen

    Het toernooi wordt gesponsord door Aannemersbedrijf Tempelman uit Nieuwleusen.