• Programma: UIT
  • Datum TijdThuisteamUitteamPlaats
    4 feb. 08:30Hatto Heim JO10-3Nieuwleusen SV JO10-3JMHATTEM
    4 feb. 08:30Hardenberg '85 JO9-2JMSV Nieuwleusen JO9-4JMHARDENBERG
    4 feb. 08:45Den Ham JO11-3JMNieuwleusen SV MO11-1DEN HAM OV
    4 feb. 09:00HHC Hardenberg JO10-2Nieuwleusen SV JO10-2JMHARDENBERG
    4 feb. 09:00SC Genemuiden MO13-1Nieuwleusen SV MO13-1GENEMUIDEN
    4 feb. 09:00SJO FC Dalfsen JO10-1Nieuwleusen SV JO10-1DALFSEN
    4 feb. 09:00Lemele JO8-1Nieuwleusen SV JO8-1LEMELE
    4 feb. 09:00DVC Dedemsvaart JO9-4JMNieuwleusen SV JO9-3JMDEDEMSVAART
    4 feb. 09:45ZAC JO12-2Nieuwleusen SV JO12-1ZWOLLE
    4 feb. 10:00Bergentheim JO13-1Nieuwleusen SV JO13-2BERGENTHEIM
    4 feb. 10:00Heino JO15-1Nieuwleusen SV JO15-1HEINO
    4 feb. 10:30SJO FC Dalfsen JO11-2Nieuwleusen SV JO11-2DALFSEN
    4 feb. 11:30Heino JO15-2Nieuwleusen SV JO15-2HEINO
    4 feb. 12:00Berkum JO19-1Nieuwleusen SV JO19-1ZWOLLE
    4 feb. 12:45CSV'28 JO13-2JMNieuwleusen SV JO13-1JMZWOLLE
    4 feb. 14:30SVI 9Nieuwleusen SV 8ZWOLLE
    4 feb. 14:30Be Quick '28 JO17-3Nieuwleusen SV JO17-2ZWOLLE
    4 feb. 15:00Vroomshoopse Boys 1Nieuwleusen SV 1VROOMSHOOP
    4 feb. 17:00EMMS 2Nieuwleusen SV 4SLAGHAREN
    11 feb. 08:30WVF JO14-3Nieuwleusen SV JO14-1ZWOLLE
    11 feb. 08:30Berkum JO11-6 JMNieuwleusen SV JO11-3ZWOLLE
    11 feb. 09:00Bergentheim JO8-1Nieuwleusen SV JO8-1BERGENTHEIM
    11 feb. 09:00JCLE JO8-1Nieuwleusen SV JO8-2SLAGHAREN
    11 feb. 10:00DVC Dedemsvaart JO9-1JMNieuwleusen SV JO9-2DEDEMSVAART
    11 feb. 10:30JCLE JO10-1JMNieuwleusen SV JO10-1SLAGHAREN
    11 feb. 10:30SJO FC Dalfsen JO12-1Nieuwleusen SV JO12-1DALFSEN
    11 feb. 10:30JCLE JO10-2JMNieuwleusen SV JO10-4JMSLAGHAREN
    11 feb. 11:00Heino JO11-1Nieuwleusen SV JO11-1HEINO
    11 feb. 11:45De Zweef MO15-1Nieuwleusen SV MO15-1NIJVERDAL
    11 feb. 12:15Marienberg JO19-1Nieuwleusen SV JO19-2BEERZERVELD
    11 feb. 12:30Diepenveen JO17-1Nieuwleusen SV JO17-1DIEPENVEEN
    11 feb. 12:45ST: EMMS/SC Lutten VR1Nieuwleusen SV VR2SLAGHAREN
    11 feb. 13:30ZAC 2Nieuwleusen SV 2ZWOLLE
    11 feb. 14:30F.C. Ommen 11Nieuwleusen SV 6OMMEN
    11 feb. 14:30ASC '62 7Nieuwleusen SV 7DALFSEN
    11 feb. 14:30Bruchterveld 4Nieuwleusen SV 9BRUCHTERVELD
    11 feb. 14:30Heino VR1Nieuwleusen SV VR1HEINO
    18 feb. 11:00SJO VCHW JO13-1Nieuwleusen SV JO13-1JMDALFSEN
    18 feb. 12:00ASC'62 2Nieuwleusen SV 2DALFSEN
    4 mrt. 08:30Heerde JO10-1Nieuwleusen SV JO10-3JMHEERDE
    4 mrt. 08:30Berkum JO13-2Nieuwleusen SV JO13-2ZWOLLE
    4 mrt. 09:00Gramsbergen JO9-2JMNieuwleusen SV JO9-3JMGRAMSBERGEN
    4 mrt. 09:00Marienberg JO9-3JMSV Nieuwleusen JO9-4JMBEERZERVELD
    4 mrt. 09:45Hardenberg '85 JO10-1JMNieuwleusen SV JO10-2JMHARDENBERG
    4 mrt. 09:45Hardenberg '85 JO11-2JMNieuwleusen SV MO11-1HARDENBERG
    4 mrt. 10:00VVOG JO9-1Nieuwleusen SV JO9-1HARDERWIJK
    4 mrt. 10:00IJVV JO15-2Nieuwleusen SV JO15-2IJSSELMUIDEN
    4 mrt. 10:15SVI MO13-1Nieuwleusen SV MO13-1ZWOLLE
    4 mrt. 11:00Hattem JO15-1JMNieuwleusen SV JO15-1HATTEM
    4 mrt. 12:00SJO FC Dalfsen JO19-1Nieuwleusen SV JO19-1DALFSEN
    4 mrt. 12:30Nieuwleusen SV 5Nieuwleusen SV 4NIEUWLEUSEN
    4 mrt. 14:30HTC 7Nieuwleusen SV 8ZWOLLE
    4 mrt. 14:30Sc. Overwetering JO17-1Nieuwleusen SV JO17-1OLST
    4 mrt. 15:00Hatto Heim 3Nieuwleusen SV 3HATTEM
    4 mrt. 15:00PH 1Nieuwleusen SV 1ALMELO
    4 mrt. 15:00CSV'28 MO17-1Nieuwleusen SV MO17-1ZWOLLE