• Schildersbedrijf Van Bokhorst blijft bronzen sponsor van S.V. Nieuwleusen. Onlangs is er een nieuw reclamebord geplaatst met een nieuw logo.

    Roy van Bokhorst is een ervaren schilder, behanger en glaszetter, met passie voor z’n vak en werkzaam in de wijde regio rondom Nieuwleusen. Een schilder waar vakwerk, klantvriendelijkheid en service  hand in hand gaan.

    Bij Schildersbedrijf Van Bokhorst bent u aan het juiste adres voor al uw schilder- glas- en behangwerk.

    Bij het schilderwerk, binnen en buiten wordt er netjes en gestructureerd gewerkt. Alle loszittende en bladderende lagen worden verwijderd en reparaties worden – waar nodig, uitgevoerd.

    Ook glaszetten behoort tot de werkzaamheden waarbij het bestaande glas in uw ramen wordt vervangen door isolatieglas. Dit kan een forse investering zijn maar verdient zich binnen een aantal jaren al terug.

    Bij behang wordt vaak nog gedacht aan ouderwets bloemetjesbehang, maar tegenwoordig is behang hip en trendy. Van romantisch barok tot aan stoer metalic.

    Kortom; bij Schildersbedrijf Van Bokhorst is alles mogelijk.

     Van Bokhorst Schildersbedrijf

    Koningin Julianalaan 46

    7711 KN  Nieuwleusen

    Tel : 0612467779

    info@royvanbokhorst.nl

    www.royvanbokhorst.nl