• S.V. Nieuwleusen krijgt te weinig in Haaksbergen

    8 mrt 2026
  • Verslag: Henry Nijland

    Op een prachtige lentedag stond voor S.V. Nieuwleusen een zware uitdaging op het programma: een uitduel tegen koploper SV Bon Boys uit Haaksbergen. Toch lieten de bezoekers vanaf de aftrap zien absoluut niet van plan te zijn zich neer te leggen bij het verschil op de ranglijst. Sterker nog, binnen 15 seconden kreeg S.V. Nieuwleusen al een geweldige kans op de openingstreffer. Joey Nieukoop zag zijn inzet gekeerd door doelman Langkeek.

    Bekijk hier de samenvatting:

    Samenvatting Bon Boys 1 - S.V. Nieuwleusen 1

    Zoals het een kampioenskandidaat betaamt, sloeg Bon Boys even later genadeloos toe. In de 10e minuut bracht Jeffrey Zijlstra de thuisploeg op een 1-0 voorsprong. S.V. Nieuwleusen bleef echter knap overeind en zocht steeds dapper de aanval. In de 29e minuut leidde dat tot een strafschop nadat Thomas Koobs in het zestienmetergebied onderuit werd gehaald. Roy Bollemaat benutte de penalty koelbloedig en bracht de stand op 1-1.

    Bon Boys kwam vervolgens opnieuw op 2-1, maar S.V. Nieuwleusen liet zich niet van de wijs brengen en gaf een schitterend antwoord. In de 39e minuut kreeg Reinier Meijerink de bal perfect voor zijn voeten en schoot deze prachtig  de 2-2 binnen. Beide ploegen gingen met een terechte gelijke stand de rust in.

    Kort na rust leek S.V. Nieuwleusen de leiding te nemen. Bas kopte heerlijk raak en de ploeg vierde de 2-3 al, maar de scheidsrechter floot het doelpunt af vanwege een vermeende overtreding, dit tot grote frustratie van de bezoekers Later teruggekeken beelden lieten zien dat er geen sprake was van enig duw- of trekwerk.

    En zoals het voetbal soms oneerlijk kan zijn, viel direct daarna de treffer aan de andere kant: uit een directe corner verdween de bal via een stuit achter doelman Tim Hoogenkamp, waardoor de koploper opnieuw op voorsprong kwam: 3-2.

    S.V. Nieuwleusen bleef echter knokken, ongeacht de tegenstander of stand, en in de 85e minuut kreeg het terecht loon naar werken. Nemo Hekkert vond het net na een schitterende steekpass van Tieme Brinksma: 3-3.

    In de absolute slotseconden sloeg de koploper opnieuw toe. In de 96e minuut was het Bas ter Hogt die Bon Boys alsnog de overwinning schonk: 4-3. Een bittere ontknoping voor S.V. Nieuwleusen, dat tegen de aanstaande kampioen met veel strijdlust, lef en kwaliteit minstens een punt had verdiend.

    Zaterdag 14 maart om 14:30 uur speelt S.V. Nieuwleusen 1 op Het Klaverblad tegen Vroomshoopse Boys.

    Opstelling S.V. Nieuwleusen:

    Doel: Tim Hoogenkamp

    Verdediging: Sander Lefers (96e min Jim Marsman) Roy Bollemaat (64e min Niek Bollemaat), Kris Tinholt, Leon de Raad,

    Middenveld: Nemo Hekkert, Bas Evenboer, Reinier Meijerink, Thomas Koobs,

    Aanval: Tieme Brinksma, Joey Nieukoop (77e min Sander Bollemaat)

    Scoreverloop:

    1 – 0 10e min. Jeffrey Zijlstra

    1 – 1 29e min. Roy Bollemaat

    1 – 2 38e min. Tom ter Hogt

    2 – 2 39e min. Reinier Meijerink

    3 – 2 53e min. Jack Nienhuis

    3 – 3 85e min. Nemo Hekkert

    4 – 3 90+6e min. Bas ter Hogt