Na jaren heeft S.V. Nieuwleusen weer een zaalvoetbalteam, tegenwoordig heet dit futsal. Bart Mostert, één van de spelers, is met zijn bedrijf Bart Mostert Dienstverlening shirtsponsor geworden van dit team. De sponsorcommissie van S.V. Nieuwleusen is hier erg content mee en wenst Bart heel veel succes met zijn bedrijf en het futsalteam.
Bart Mostert Dienstverlening is een bedrijf dat voornamelijk actief is in de wegenbouw als stratenmaker. Daarnaast is het ook actief in het kopen, opknappen en verkopen van pool- en biljarttafels.
Futsal
De naam futsal ia afkomstig van 2 Spaanse woorden Fut(voet) en Sal(zaal).
Het team van S.V. Nieuwleusen is gestart in de 3e klasse en heeft volop ambities. Dit is terecht want van de negen gespeelde wedstrijden werden er zeven gewonnen en twee gelijkgespeeld. Hierdoor zijn ze op dit moment koploper. Na het maken van de sponsorfoto op maandag 25 november werd er met 7-3 gewonnen van SC Genemuiden/KLB Bemat 2.
De thuiswedstrijden worden op maandagavond om 21.30 uur gespeeld in De Spil.
Op de foto van linksboven naar rechtsonder:
Jannick Jansen, Marnick Domine, Reinout Compagner, Sander Huls, Joost Kisteman, Ferran Bouwman en Bart Mostert.