S.V. Nieuwleusen 1 pakt punt tegen Sparta Enschede
Geplaatst op: 28-1-2012 |
Aantal keer bekeken: 674
Afgelopen zaterdagmiddag moest S.V. Nieuwleusen aantreden tegen Sparta Enschede. De uitwedstrijd in Enschede werd met 6-0 verloren. Een zware middag diende zich dus aan tegen de titelkandidaat nummer 1. Klik hier voor de foto's.
Voor de wedstrijd werd Martin Jansen gehuldigd voor zijn 250e wedstrijd in de hoofdmacht van S.V. Nieuwleusen en Sophie Vasse als 100e dameslid van de S.V. Nieuwleusen.
Sparta Enschede laat vanaf het begin af aan zien dat ze voor de 3 punten naar Nieuwleusen zijn gekomen. In de 8e minuut is het bijna raak als de spits van Sparta Enschede de bal net over de uitgelopen keeper Jori Koerhuis lobt. Daarna heeft S.V. Nieuwleusen een mogelijkheid via Carlo Harink. Zijn schot verdwijnt over het doel, waar afspelen wellicht een betere optie geweest was.
In de 30e minuut wordt aan de achterlijn van S.V. Nieuwleusen een onnodige vrije trap veroorzaakt. Deze vrije trap wordt door Sparta Enschede bij de tweede paal gelegd op de geheel vrijstaande Kaj Vonk. Hij schiet de bal bekwaam en kansloos voor de keeper in. Een 0-1 voorsprong voor de gasten uit Enschede. Met veel druk op de bal een fysiek sterk in de duels laat Sparta weinig ruimte voor de spelers voor S.V. Nieuwleusen. Net voor de rust komt Robbert Veenstra sterk door op de rechterkant en hij neemt de bal vol op de pantoffel. De bal komt via de onderkant van de lat terug. Zo’n buitenkansje is aan Tom Odink wel besteed. Hij knikt de bal netjes in het doel en trekt de stand op gelijke hoogte.
Na de rust is het een nog feller Sparta in de duels. S.V. Nieuwleusen moet alle zeilen bijzetten. In de 50e minuut heeft de spits van Sparta de hoek voor het uitzoeken maar hij plaatst de bal net naast de paal. 2 minuten later is het opnieuw Sparta dat de voorsprong lijkt te nemen, maar de betrouwbare sluitpost Jori Koerhuis rammelt de bal met een fantastische redding uit de korte hoek. Halverwege de 2e helft is er opnieuw een grote kans voor Sparta maar Jori Koerhuis verkleint de hoek prima, waardoor de spits van de Enschedeërs de bal in het zijnet plaatst. Na nog een prima redding in de korte hoek begint het Nieuwleusen's kwartiertje. Bijna gaat een aloude voetbalwet op, maar helaas vanmiddag voor S.V. Nieuwleusen niet. Carlo Harink krijgt een opgelegde kans na een fraaie kapbeweging, maar hij heeft net niet de rust om de bal in de hoek te plaatsen en rost de bal net over het doel. Even later is het Erik Mosterd die met zijn chocoladebeen hard inschiet, maar helaas net over het doel. In de allerlaatste minuut speelt Tom Odink zich nog een keer mooi vrij, maar zijn schot kan net gepareerd worden de keeper van Sparta Enschede. Al met al een terechte uitslag.
Volgende week speelt S.V. Nieuwleusen uit tegen A.S.C. ’62 in Dalfsen voor een echte streekderby.
Terug